Попри потепління на Львівщині почастішали звернення до медиків через переохолодження

Медики попереджають про небезпеку обмороження навіть у час потепління.

Попри те, що найбільші морози минули, кількість звернень через переохолодження у Львові зросла.

До 8-ої міської комунальної лікарні Львова знову госпіталізовують людей із обмороженнями. Станом на понеділок, 5 березня, таких пацієнтів – майже два десятки. Те, що називаємо потеплінням, для когось означає ночівлю надворі. Тож під час відлиги пацієнтів із переохолодженням у лікарні знову більшає.

Загалом у 8-ій міській лікарні на стаціонарі перебуває 17 пацієнтів із обмороженнями та переохолодженнями. Одна із причин – взуття не за сезоном. Або ж відсутність теплого місця для ночівлі. Також великий відсоток пацієнтів, які потрапляють до лікарні після вживання алкоголю надворі.

«Ті хворі, які потребували оперативного втручання, прооперовані. На різних рівнях проведена ампутація пальців, стоп, пальців кистей. У більшості випадків, приблизно 90% – це люди, які були в стані алкогольного сп’яніння», – розповів лікар 8-ої міської лікарні Тарас Думанський.

Медики застерігають: обмороження перш за все «хапає» пальці на руках і ногах. Тож застерігають: якщо кінцівки німіють, а при розігріванні болять – треба одразу ж звернутися до лікарні.

Синоптики прогнозують потепління, проте до кінця цього тижня уночі триматиметься мінусова температура. Тож медики просять не бути байдужими: якщо побачите надворі людину, яка дрімає просто неба, телефонуйте до швидкої або ж зверніться у пункти обігріву.

До слова, під час зниження температури повітря нижче 10 градусів, у Львові працюють додаткові пункти обігріву.

Фото – з відкритих джерел в Інтернеті

За джерелом:

https://zaxid.net/popri_poteplinnya_na_lvivshhini_pochastishali_zvernennya_do_medikiv_cherez_pereoholodzhennya_n1450741

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *