Поповнення волонтерського корпусу Служби розшуку Львівської ОО ТЧХУ

Збройний конфлікт на сході України породив масу нещасть для тих, хто там проживає, і в рази збільшив роботу для Служби розшуку ТЧХУ.

21 травня, як ми уже повідомляли, в головному офісі Львівської ОО ТЧХУ організували вступну лекцію для волонтерів Червоного Хреста, яку прочитала Уляна Стельмах, координатор з програми психосоціальної підтримки у Львівській області.

 

 

Принагідно мова зайшла і про Службу розшуку ТЧХУ, так як на сході нашої країни зникло безвісти чимало громадян, а також є багато могил, у яких захоронені невідомі учасники збройного конфлікту. Це все наші люди, тож їх імена і місцезнаходження потрібно розшукати для спокою родин, з яких вони походять.

 

 

До учасників заходу, а це були студенти Української академії лідерства, звернувся Валентин Мойсеєнко, голова Львівської ОО ТЧХУ, і розповів про те, як працює Служба розшуку у Львові. А щоб сказане краще засвоїлося, роздав слухачам буклети, де все детально розписано.

 

 

Кілька студентів зголосилися стати волонтерами цієї служби. І це знаменно: молодь хоче достойного вшанування полеглих і відновлення родинних уз, хто їх втратив з тих, чи інших причин.

Фото – Ірини Апостолюк

Прес-служба Львівської ОО ТЧХУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *