Парки Львова оброблятимуть від кліщів з 10 червня

У понеділок, 10 червня, Обласне комунальне підприємство профілактичної дезінфекції на територіях парків м. Львова проводитиме перший етап акарацидної обробки. Зокрема, на територіях парків: «Високий замок», «700 річчя Львова», «Замарстинівський», «Імені Івана Франка» та РЛП «Знесіння».

Другий етап акарацидної обробки проводитиметься 11.06.2019 на територіях парків: Імені Папи Римського Івана-Павла ІІ, «Снопківський», «Залізна Вода» та ПРУППСПМЗДЗ «Стрийський парк».

Третій етап заплановано провести 12.06.2019 на території парку «Личаківський», зеленої зони «Майорівка» та лісопарку «Погулянка».

Під час проведення четвертого – завершального етапу будуть оброблені парки: «Піскові озера», Горіховий Гай», «Скнилівський» та «Левандівський».

Ці заходи проводиться з метою мінімізації випадків укусів кліщами відвідувачів у міських парках та запобігання можливості виникнення та розповсюдження вірусного кліщового енцефаліту та хвороби Лайма.

Дата проведення може змінюватись відповідно до погодних умов.

Містян та гостей міста просять віднестись із розумінням до незручностей, які виникатимуть під час проведення акарацидної обробки та утриматись від відвідування згаданих парків упродовж 72 год.

Фото – з відкритих джерел в Інтернеті

За джерелом:

https://loda.gov.ua/news?id=45498

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *