Організація Український Скаутів – поширює Вифлеємський Вогонь Миру Україною

Нині,  4 січня, у Львові в храмі поблизу Центру Митрополита Андрея Шептицького розпочалась акція «Різдвяна свічечка».

 

 

Про це вже написали майже всі видання Львова, тому що акція відбувається під егідою ЛОДА. А ми хочемо повідомити у цей день про партнерів Червоного Хреста з Організації Українських Скаутів, котрі також є учасниками поширення Вифлиємського Вогню Миру, як у Львові, так і за його межами.

 

 

Ми вже повідомляли про те, що завдяки їм, цей вогонь отримали у Личаківській райадміністрації м. Львова, в міському пологовому будинку №1, Львівській обласній клінічній інфекційній лікарні, Личаківській РО м. Львова ТЧХУ та інших установах й організаціях.

 

 

Крім того, Вифлиємський Вогонь Миру скаути з ОУС передали днями на Полтавщину. У соцмережах полтавчани з цього приводу зазначили: «Перейнявши естафету від Організація Українских Скаутів Organization of Ukrainian Scouts делегація дитячої громадської організації Зелене Серце передала світло миру і добра полтавським пластунам Пласт Полтава та привезла в с. Диканьку».

 

 

Про цей цікавий факт написала також і Диканська районна газета «Трудова слава». Автор статті Ірина Черкаська пише: «А давні друзі – скаути зі Львова – передали Вифлеємський Вогонь Миру, який, у свою чергу, їм передали їхні партнери з Кракова. Зі священним трепетом везли те світло, розуміючи його символічність і важливість для кожної людини. Його скаути беруть на місці народження Ісуса Христа у Вифлеємі і поширюють у всьому світі. Вогонь долає безліч кордонів і потрапляє до всіх, хто чекає на світло тепла, миру, злагоди і сподівання, єднаючи людей».

(Докладніше див.: http://trudovaslava.wixsite.com/dikanka-gazeta/arhiv-za-12-travnya?lightbox=dataItem-jpxwc0ky1).

 

 

Згодом, як нам стало відомо, ОУС передав Вифлиємський Вогонь Миру своїм побратимам на Закарпаття. Крокує нині по Україні від оселі до оселі Вифлеємський Вогонь Миру! Нехай він запалить у кожному серці вогонь любові і милосердя!

Фото – автора та прес-служби ОУС

Ірина Апостолюк,

голова Личаківської РО м. Львова ТЧХУ

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *