Оксана Рабій, голова Мостиської РО ТЧХУ, про участь у тренінгу з ПСП у Львівській ОО ТЧХУ

Як ми уже повідомляли, 12 липня в приміщенні ЛОО ТЧХУ відбувся базовий семінар-тренінг з програми Червоного Хреста з психосоціальної підтримки (ПСП).

На запрошення голови Львівської обласної організації Товариства Червоного Хреста України п. Валентина Мойсеєнка та координатора програми з ПСП у Львівській області п. Уляни Стельмах взяла участь в роботі тренінгу “Психосоціальна підтримка”.

 

 

Тренінг проводили Уляна Михайлівна та лідер волонтерського руху з ПСП Львівської обласної організації ТЧХУ п. Юрій Микуш.

 

 

Програма надзвичайно цікава, інформаційно корисна та життєво – необхідна для будь-якої людини. До цього додам, що професійна діяльність бібліотечного працівника – імідж бібліотеки. Адже зміни, які відбуваються навкруги, потребують нових підходів у пошуку свого стилю та діалогу, використовуючи винахідливість і нові знання.

 

 

Унікальна роль бібліотечних працівників полягає в тому, що вони не тільки реагують на конкретні запити користувачів і забезпечують передачу знань, а й у тому, що створюють умови для невимушеного спілкування. Для працівників культури Мостиської ОТГ силами бібліотекарів і Червоного Хреста буде проведений семінар – тренінг з даної тематикаи, щоб бути максимально корисними для оточення не тільки на своєму робочому місці, а й у повсякденному житті.

Оксана Рабій,

голова Мостиської РО ТЧХУ

 Фото – автора

За джерелом:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=881055308959810&set=pcb.881078292290845&type=3&theater

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *