Огляд чергувань ЗШР Червоного Хреста у Києві та обласних центрах України на минулому тижні

На сторінці ЗШР НК ТЧХУ у соцмережі Facebook зроблено огляд чергувань, які були проведені на останньому тижні у Києві та обласних центрах України.

 

 

Про цю лавину чергувань волонтери Червоного Хреста пишуть наступне:

 

 

«Останній тиждень видався дуже напружений для нашого загону. Так, наприклад, 3 березня – чергували під час штурму наметового містечка, 6 березня – пікет під базою «Беркута», 7 березня – акція проти поліцейського свавілля, 8 березня – жіночій марш “Годі терпіти”, 9 березня – мітинг на честь Дня народження Шевченко, 9 березня – протистояння забудовників та киян на Татарці, 9-11 березня чергування на танцювальних змаганнях “Kyiv Open Championship 2018”.

 

 

А ще працювали інші загони: Херсонський ЗШР теж супроводжував жіночій марш 8 березня, а Львівський «ГОРС», разом з іншими рятувальниками, знайшли в горах та врятували туриста з Києва. Фух, добре, що цей тиждень закінчився!»

 

 

До цього слід додати: члени загону швидкого реагування НК ТЧХУ розбилися на групи і виїхали у відрядження в обласні центри. Про це йдеться у дописі Діми Логгінова:

 

 

«Волонтери групи швидкого реагування Червоного Хреста України виїхали в міста Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Херсон і область. Десь будемо в допомогу обласним групам, десь самі будемо працювати / моніторити ситуацію. Я буду в Херсоні і області, якщо шось потрібно – телефонуйте на мобільний».

 

 

Побажаймо ж успіхів волонтерам із загонів швидкого реагування Товариства Червоного Хреста України і подякуймо їм за ту самовідданість, яку вони проявляють під час своїх чергувань!

Фото – ЗШР НК ТЧХУ, “ГОРС” та Херсонського ЗШР Червоного Хреста

За джерелом:

https://www.facebook.com/RDRTUA/photos/pcb.918918444956101/918903944957551/?type=3&theater

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *