Німеччина виділить Україні ще 1,5 млн євро гуманітарної допомоги

Німеччина виділяє Міжнародному Комітету Червоного Хреста додаткові 1,5 млн євро у вигляді гуманітарної допомоги для підтримки України

Про це повідомили у прес-службі Посольства Німеччини в Україні.

“Федеральний уряд Німеччини знову нарощує обсяги фінансової підтримки гуманітарних заходів Міжнародного Комітету Червоного Хреста (МКЧХ) в Україні: йдеться про виділення для цих цілей додаткових 1,5 млн євро. Отже, загальний внесок Німеччини у діяльність МКЧХ в Україні за період з 2016 по 2018 роки зростає до 16 млн євро”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, что загальний внесок Німеччини у діяльність МКЧХ в Україні за період з 2016 по 2018 рр. зростає до 16 млн. євро.

Німеччина фінансує гуманітарні заходи і субпроекти в рамках проекту “МКЧХ – допомога, захист, профілактика і коопераційні зв’язки в Україні у 2016-2017 роках” (“ICRC Assistance, Protection, Prevention and Cooperation Activities in Ukraine 2016-2017”) з центром уваги на східній Україні.

Повідомляється, що фінансована у рамках проекту діяльність включає в себе медичну допомогу, лікування травм, підтримку медичних закладів, профілактичні заходи, забезпечення населення продуктами харчування і засобами гігієни, водопостачання, навчання медичного і середнього медичного персоналу, пошук зниклих безвісти та возз’єднання сімей, опікування полоненими, роз’яснювальну роботу щодо небезпечності мін і залишків боєприпасів тощо.

Фото – з відкритих джерел в Інтернеті

За джерелом:

https://espreso.tv/news/2017/11/13/nimechchyna_vydilyt_ukrayini_sche_1_5_mln_yevro_gumanitarnoyi_dopomogy

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *