Німецька компанія забезпечуватиме працівників житлом та трансфером

 

У зв’язку із розширенням виробництва ТзОВ «Бадер Україна» відкриває понад 500 нових вакансій і запрошує на роботу мешканців Львівщини.

Однією із особливостей роботи є те, що підприємство повністю забезпечує витрати на проживання. Тож працівників із віддалених районів Львівщини тут забезпечують номерами у місцевих готелях Львова з усіма вигодами.

«Нещодавно «Бадер Україна» підписала контракт із Mercedes. Відтак, компанія невдовзі шитиме автомобільні чохли для автомобілів Mercedes-Benz S-класу та Maybach. Вже у 2019 році працівники компанії «Бадер Україна» щоденно шитимуть 200 комплектів салонів до цих автомобілів», – повідомив начальник управління інвестиційної політики Львівської ОДА Роман Матис.

На підприємстві вже працює понад 3800 працівників на двох підрозділах у м. Городок та с. Кожичі, поблизу Львова, і кількість робочих місць лише зростатиме.

«Підприємство із 10-річним досвідом, окрім європейських умов праці та хороших зарплат, має що запропонувати. Вже традиційно компанія самостійно навчає людей без досвіду і пропонує кар’єрний ріст. Середня заробітна плата на «Бадер Україна» становить понад 10 000 гривень. Більше того, на підприємстві працює гнучка система премій та бонусів, що дозволяє заробляти суттєво більше», – зазначив директор «Бадер Україна» Андрій Павлунь.

Зазначимо, головний офіс компанії «Бадер Україна» розташований у Німеччині. Українське підприємство оснащене найсучаснішим швейним обладнанням і має у штаті кваліфікованих працівників, рівень підготовки яких дозволяє долучитись до виготовлення високоякісної продукції для такого автомобільного гіганта як Mercedes.

Всіх охочих працювати у компанії «Бадер Україна» просимо звертатись у відділ кадрів, за номерами телефонів: 097 201 20 30 або 063 293 52 32.

Детальше див.:

http://bader-leather.com/ua/b-u-bader/

http://facebook.com/BaderUkraine/

 

Фото – прес-служби ЛОДА

За джерелом:
http://loda.gov.ua/news?id=36711

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *