Нове обладнання у Львівському фтизіопульмонологічному центрі для поліпшення боротьби з епідемією туберкульозу

На базі КУ ЛОР “Львівський регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр”, у бактеріологічній лабораторії ІІІ-го рівня, встановлено обладнання для проведення квантиферонового тесту – Quаnti Feron-TB Gold Plus.

Це стало можливим завдяки проекту “Challenge TB”.

 

 

Тест проводиться з метою виявленя латентної туберкульозної інфекції серед осіб, що мали контакт з хворим на туберкульоз. 6 грудня 2017 р. з Жидачівського району вперше доставлено 20 пробірок (біоматеріал кров) для проведення тесту.

 

Нагадаємо,  проект “Challenge TB” працює в області у партнерстві з “Центром Легеневого здоров’я”, системою первинної допомоги та неурядовими організаціями за підтримки Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА.

Довідково:

ЛОО ТЧХУ також бере участь у подоланні епідемії туберкульозу. Координатор проекту – провідний спеціаліст Львівської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Ольга Фролівна Журкіна, разом з групою співробітників влітку пройшла спеціальне навчання, щоб працювати з цією категорією хворих, котрі виписані зі стаціонару, але продовжують лікування вдома амбулаторно.

Фото – прес-служби ДОЗ ЛОДА

За джерелом:

http://www.health-loda.gov.ua/ukr/news/lvivnews/6484.html

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *