Не тільки рак! Оприлюднили результати нового дослідження щодо курців

Науковці оприлюднили результати нового дослідження щодо курців.

Норвезькі вчені провели дослідження з метою з’ясувати, яка кількість сигарет негативно відіб’ється на здоров’ї. Для отримання інформації представники науки проаналізували 29 наукових досліджень вчених, які були зроблені раніше.

Перш за все, було встановлено, що від куріння сигарет з великою ймовірністю може виникнути фібриляція передсердь. Також підвищується ймовірність розвитку аритмії миготливого типу.

Таке захворювання підвищує ризик передчасної смерті у кілька разів, повідомляє Максимум.  

Були проаналізовані підсумки дослідження за участю близько 7 тисяч добровольців. Виявилося, що ймовірність розвитку фібриляції передсердь безпосередньо залежить від кількості викурених сигарет.

Для прикладу, ризик розвитку вищевказаної серцевої хвороби підвищується на 9%, якщо викурювати 5 сигарет щодня, а 10 сигарет на день підвищать ризик на 17%. Якщо щодня викурювати пачку сигарет, імовірність хвороби зросте на 32%. А от 29 сигарет на день збільшують ризик аж до 45%!

Статистика кількості людей з такою шкідливою звичкою невтішна. Крім того, ряди курців постійно поповнюються. Продумані маркетингові ходи тютюнових виробництв і реалізаторів ваблять людей фактично зі шкільного віку. Яскраві та стильні упаковування, ефектна реклама роблять свою справу. Водночас вчені та всі, хто борються з курінням, висвітлюють все нові і нові факти, які доводять шкоду сигарет для людського здоров’я.

Фото – з відкритих джерел в Інтернеті

За джерелом:

http://expres.ua/news/2018/07/14/301506-ne-tilky-rak-oprylyudnyly-rezultaty-novogo-doslidzhennya-shchodo-kurciv

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *