Небайдужих львів’ян просять повідомляти про місця перебування бездомних людей

У зв’язку із похолоданням, Львівська міська рада і Червоний Хрест  просять усіх небайдужих мешканців повідомляти про місце перебування бездомних осіб.

“Відтак, мерія нагадує, що у Львові діє один цілодобовий та три денних пункти обігріву. Закликаємо усіх бути небайдужими і повідомляти про факти та місця перебування бездомних осіб чи скеровувати їх безпосередньо до Центру обліку та нічного перебування бездомних громадян.

Контакти Центру: тел.: 233 14 79 або 233 10 49, вул. Кирилівська, 3а. або також можна телефонувати на “Гарячу лінію міста” за коротким номером 15-80“, – йдеться у повідомленні міської влади.

Цілодобовий пункт обігріву діє на вулиці Кирилівській.

Денні пункти обігріву діють за адресами: вул. Городоцька, 163а; Сербська, 15; Личаківська, 56.

Крім цього, влада просить громадян приносити на пункти обігріву теплий одяг – штани, светри, куртки. Особливо потрібна білизна.

Довідково:

Банк речей Червоного Хреста Львівщини приймає чисті поношені речі для підопічних. Він знаходиться за адресою: 79015, м. Львів, вул. Героїв УПА, 78; тел..: 23932-91, керівник – Марія Романівна Бугрим, прийом – Сер.- Пт. 11.00 – 14.00.

Фото – з відкритих джерел в Інтернеті

За джерелом:

http://forpost.lviv.ua/novyny/10331-nebaiduzhykh-lvivian-prosiat-povidomliaty-pro-mistsia-perebuvannia-bezdomnykh-liudei

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *