На ХХУ Форумі видавців у Львові відбулася презентація книги «Лілі» , присвяченій імунопрофілактиці

На ХХУ Форумі видавців у Львові Наталія Тімко, лікар – епідеміолог, асистент кафедри інфекційних хвороб ЛНМУ ім. Данила Галицького, головний позаштатний інфекціоніст Львівської ОДА, активний пропагандист ідей Червоного Хреста провела презентацію книги «Лілі» , яка присвячена питанням імунопрофілактики.

 

Про цю подію Наталія Олександрівна зробила у Фейсбуку такий запис: «З ініціативи Дитячого фонду ООН (UNICEF), видавництва КНИГОЛАВ, Департаменту охорони здоров‘я Львівської облдержадміністрації на 25 Book Forum-форум видавців 2018 відбулось знайомство з книгою «ЛІЛІ» , яка присвячена питанням імунопрофілактики. Учасники відповідали на питання щодо вакцинації, роз’яснювали необхідність профілактики та небезпеку інфекційних хвороб. Вакцини діють!»

 

До цього додамо, повна назва книги «Лілі, яка потоваришувала з вірусами та здійснила їхню найбільшу мрію».  

 

У книзі йдеться про те, що мікроби напрочуд маленькі, але дуже-дуже впливові, бо їх неймовірно багато. Вони щосекунди потрапляють в організм: через брудні руки, їжу, воду, іграшки, з повітря та від інших людей. Уникнути мікробів неможливо, а деякі з них є носіями небезпечних та навіть смертельних хвороб.

 

Але можна запобігти тому, щоб вони нашкодили, спричинивши захворювання. Як саме? Маленька дівчинка Лілі усе дізналася та влаштувала!

 

У книжці є цікаві ігри та корисна інформація про те, як захиститися від інфекцій та бактерій.

 

Авторка казки та додатків для спільної роботи батьків та дітей  – письменниця Катерина Бабкіна, ілюстрації до книжки створила Анна Сарвіра. Видання доступне для читання онлайн.

 

Цю казку у доповненій реальності для смартфонів та планшетів реалізували Kifreez.  Для зацікавлених з квітня створений і діє безкоштовний мобільний додаток Lili UNICEF з App Store та Google Play.

 

 

Фото – зі сторінки Наталії Тімко у соцмережі Фейсбук

За джерелами:

https://www.facebook.com/nataliya.timko/posts/1812237752145731

https://tsn.ua/books/u-merezhi-z-yavilasya-bezkoshtovna-knizhka-pro-scheplennya-dlya-ditey-1142994.html

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *