На річці Свіча відбулися змагання з водного туризму “Карпатські ралі – 2018” (ВІДЕО)

Змагання в Карпатах  тривали впродовж трьох днів в районі селища Вигода Долинського району на річці Свіча, урочище “Шандра”.

Як повідомляли  “Вікна”, у змаганнях взяли участь 116 спортсменів з восьми областей України та команда Білорусї.

Для забезпечення безпеки проведення «Карпатських ралі» було залучено, зокрема, 16 рятувальників гірської пошуково-рятувальної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення, 3 одиниці техніки.

Перед стартом змагань рятувальники провели  розвідку водних трас та усунули  яд  перешкод, що загрожували безпеці спортсменів.

Також фахівці Служби порятунку відпрацювали питання взаємодії з організаторами змагань на випадок виникнення нештатної ситуації, визначили напрямки руху, місця дислокації та тактику проведення рятувальних робіт.

Самі змагання – надзвичайно яскраві та видовищні. Спортсмени виступали на катамаранах-«четвірках», катамаранах-«двійках» та каяках – коротких легких човниках, якими керує одна людина. Спритно та вправно долали водники – екстремали круговерті та бистрину течії річки.

 

 

Довідково:

 На своїй сторінці у соцмережі Facebook Загін швидкого реагування Львівської ОО ТЧХУ «ГОРС»  розмістив сьогодні про цю подію також невелике повідомлення:

«В цьогорічних змаганнях з водного туризму “Карпатські Ралі – 2018”, які вже, традиційно, відбуваються на двох річках – Свіча (довга гонка) та Мізунка (спринт), брали участь в об’єднаній команді, з Турклуб «Манівці» та Туристично-спортивний клуб “Чорногора”, спільними зусиллями було представлено два склади команд.
В результаті, перша команда зайняла 2 загальнокомандне місце та стала переможцем в класі суден C-4 (Тарас Білошицький, Казмірук Андрій, Ruslan Uruskyi, Ярослав Мацько) та бронзовим призером в класі K-1 (Рома Бенько). Окрім цього п’ятеро спортсменів виконало нормативи кандидатів в майстри спорту (Oleksandr Oliynyk, Yura Zherebetskiy, Vasyl Bezushko, Oleksandr Bukvaryk та Таранова Анастасія)!

 

 

Але найбільше пишаємось жіночим екіпажем Ірина Підлужна та Анастасия Таранова, які виступаючи в чоловічому заліку посіли підсумкове 7 місце з 17 екіпажів!»

 

Фото – vikna.if.ua та ЗШР ЛОО ТЧХУ «ГОРС»

За джерелами:

http://vikna.if.ua/news/category/dl/2018/04/03/83248/view

https://www.facebook.com/GORS.Lviv/photos/pcb.1173671752782895/1173673286116075/?type=3&theater

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *