На річці Прут відбулися змагання з техніки водного туризму за участю волонтерів Львівської ОО ТЧХУ

Члени ЗШР Червоного Хреста Львівщини «ГОРС» ввійшли у число призерів на змаганнях з техніки водного туризму на річці Прут у м. Яремче на Прикарпатті.

Організував змагання туристичний клуб «Манівці». Призери отримали новий катамаран.

Для професіоналів був організований вищий рівень змагань, були і складні дистанції, і рішучі виклики гірської річки, де вимагалися і сміливість, і кращий спортивний досвід спортсмена-водника. Для початківців була можливість втілити на змаганнях свої спортивні амбіції (допускалися учасники без спортивної кваліфікації).

Для глядачів була унікальна нагода зробити неповторні знімки мальовничих пейзажів легендарного курорту Карпат, а також осунутися у блискучий вир емоцій і нових вражень.

Змагання з техніки водного туризму у Яремче – це завжди визначна подія в житті українських спортсменів.

Про цю подію «ГОРС» розмістив у себе на сторінці у соцмережі Facebook короткий звіт, який даємо мовою оригіналу без скорочень і редакторських правок:

«14-15 квітня команда ГОРСу приймала участь в Турнір з ТВТ “Прут-2018” .Перемогу в класі суден C-4 здобула наша червірка (Казмірук Андрій, Volodymyr Yavorivskyy, Роман Школа, Vasyl Bezushko),окрім цього в напруженій боротьбі Volodymyr Yavorivskyy та Казмірук Андрій вибороли 1 місце в класі C-2!

Наші друзі і партнери з Туристично-спортивний клуб “Чорногора” зайняли 3 місце в C-2(Oleksandr Oliynyk і Yura Zherebetskiy).І вже традиційно тішать успіхами Ірина Підлужна та Анастасия Таранова,які перемогли в жіночому заліку!

Дякуємо Турклуб «Манівці» за чудову організацію і Тарас Білошицький за лекцію на тему “Безпека на воді” ! фото @Oleksandr Oliynyk».

До цього додамо: свій успіх львівський ЗШР «ГОРС» присвячує 100-річчю Товариства Червоного Хреста України, ювілей якого ми відзначаємо сьогодні, 18 квітня.