На Новий рік та на Різдво Христове гостям Карпат запропонують новий лижний маршрут

У Львівській області впродовж наступних двох тижнів відкриють лижний туристичний маршрут довжиною майже 8 км.

Про це розповіла начальник управління туризму та курортів Львівської ОДА Наталія Табака в коментарі кореспонденту ІА «Вголос».

 

 

«Цей лижний туристичний шлях, роботу із ознакування якого ми саме завершуємо, пролягає через гору Ільза зі Славська до Волосянки. Оскільки смт Славське вже другий рік поспіль входить до топ-3 напрямків, куди їдуть відпочивати українці на новорічно-різдвяний період, то хочеться запропонувати усім активним мандрівникам ще й такий вид відпочинку», – зазначила Н. Табака.

 

 

За її словами, маршрут довжиною майже 8 км ознакований навігаційними знаками, зокрема нанесеними на деревах кольоровими позначками, щоб туристи не збилися зі шляху.

 

 

Маршрут для лижників позначений також інформаційними вказівниками напрямку й таблицями з описом шляху та відомостей про гору Ільза.

 

 

Як повідомлялося, наприкінці листопада в Сколівському районі Львівської області фахівці ознакували гірський хребет Росохацькі полонини для пішохідних мандрівок. Довжина нового туристичного маршруту становить 25 км.

 

 

Довідково:

 Цими фахівцями, про котрих йде мова у замітці, є члени ЗШР Червоного Хреста «ГОРС» Львівської обласної організації Товариства Червоного Хреста України.

 

 

Їх командир – Михайло Яворівський, член президії Львівської ОО ТЧХУ (на знімку). Про них добра слава йде вже давно, адже їх група складається, переважно, з майстрів спорту України, або з кандидатів у майстри спорту. У листопаді ця група провела в околицях Славська обласні змагання з гірського бігу і скандинавської ходьби на кубок Ільзи.

Фото – ЗШР Червоного Хреста «ГОРС» Львівської ОО ТЧХУ

За джерелом:

http://expres.ua/news/2017/12/02/274535-novyy-rik-rizdvo-gostyam-karpat-zaproponuyut-novyy-lyzhnyy-marshrut

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *