На Львівщині у 2018 році облаштують 70 медичних амбулаторій

На Львівщині у 2018 році медична допомога стане доступнішою, тому що тут планують облаштувати близько 70 медичних амбулаторій.

Про це сьогодні, 28 грудня, йшлося під час засідання Колегії Львівської ОДА.

Амбулаторії загальної практики сімейної медицини – ультрасучасні заклади, які збудують за уніфікованими проектами. Вже готовий типовий проект майбутніх закладів, наразі триває процес розпрацювання мережі будівництва.

 

 

Як наголосив під час засідання Колегії голова Львівської ОДА Олег Синютка будівництво сільських амбулаторій відбуватиметься таким чином, щоб охопити всю територію Львівської області, а відтак кожен мешканець зможе отримати необхідну медичну допомогу.

З державного бюджету на будівництво та оснащення закладів виділили 302 млн грн.

Наш коментар:

Незважаючи на те, що за рамками розгляду колегії залишилися відносини працівників медичних установ з Червоним Хрестом, ми все одне можемо стверджувати: якщо плани щодо облаштування нових амбулаторій вдасться реалізувати, то це стане стимулом до відновлення і піднесення на вищий рівень роботи у первинних осередках районних і міських організацій ТЧХУ у медичних закладах по всій Львівщині.

Прикладом таких успішних взаємовідносин може послужити с. Хоросниця Мостиського району, де успішно співпрацюють тамтешня РО ТЧХУ на чолі з головою Оксаною Рабій, і місцевий ФАП, яким завідує сільський фельдшер п. Богдан Біганський, про що ми неодноразово повідомляли у випусках новин.

Фото – з відкритих джерел в Інтернеті

За джерелом:

http://loda.gov.ua/news?id=32965

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *