На Львівщині урочисто відкрили «Будинок воїна»

13 жовтня, в межах відзначення Дня Захисника України, на вулиці Короленка у Львові відкрили «Будинок воїна».

В будівлі колишнього Російського культурного центру спільними зусиллями влади та громадськості створили осередок для захисників Вітчизни на сході України та учасників ООС.

 

 

В урочистому відкритті взяв участь голова Львівської ОДА Олег Синютка.

«Сьогодні, ми тішимося і радіємо, але насправді відбувається той процес, що повинен відбуватись. Усе  повертається тим, кому воно належить. Разом із поверненням нашої церкви, утвердженням нашої мови та зміцненням нашої армії, Україна буде міцною та квітучою державою. У нашій історії багато звитяжних боїв, наша правда наша воля і наше майбутнє у наших руках, все залежить від нас. Те, що ми можемо робити – ми робимо, те, про що ми мріємо – ми крок за кроком втілимо в життя. Українці мають розвиватися на своїй землі. Ми будуємо велику державу великого народу», – зазначив Олег Синютка.

 

 

“Сьогодні день, коли ми можемо відзначити свою маленьку львівську перемогу, адже нам вдалось зробити будинок воїна, попри усі труднощі. Ми досягли перемогу тут, і ми досягнемо її і на сході. Разом у спільній боротьбі ми зможемо все», – зазначив  представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО Володимир Шамрай.

 

 

Під час відкриття присутні могли побачити українських захисників у формі часів Короля Данила, Козацтва, Українських Січових Стрільців, Української Галицької Армії, Української народної республіки та Української повстанської армії, а також форму сучасних військовослужбовців -Майданівців та учасників Антитерористичної операції.

Фото – прес-служби ЛОДА

За джерелом:

https://loda.gov.ua/news?id=40205

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *