На Львівщині розробили понад 50 шляхів для активного туризму

Для поціновувачів активного відпочинку на Львівщині розробили нові шляхи для потенційних туристів.

 

 

Розроблені  і діють  57 шляхів активного туризму, значна частина яких потребує відновлення ознакування. З них 21 – екологічні стежки, 19 – пішохідні та 16 – велосипедні доріжки.

 

 

Також, як зазначили в управлінні туризму та курортів Львівської ОДА подано пропозиції для ознакування понад 80 туристичних маршрутів. Відтак, спільно із експертним середовищем з активного туризму, національними та регіональними природніми парками, райдержадміністраціями та об’єднаними територіальними громадами цьогоріч заплановано створити мережу шляхів активного туризму.

 

 

Окрім цього, значну увагу приділять питанню популяризації області як напрямку для активного відпочинку за допомогою сучасних цифрових технологій.

 

 

Нагадаємо, торік в області ознакували чотири туристичні шляхи. Це пішохідний шлях «До головного осередку пропаганди ОУН і УПА», «Росохацькі полонини», лижний шлях «На гору Ільза», автомобільний туристичний шлях «Львів-Броди».

 

 

Також в межах розвитку туристичної інфраструктури області управління розробило інтерактивну карту та облаштувало 121 пікнік-локацію.

Довідково:

Лижний шлях «На гору Ільза» ознакував ЗШР Червоного Хреста Львівщини «ГОРС», на чолі з командиром загону Михайлом Яворівським.

 

 

У перспективі червонохрестівців Львівщини – нові роботи із ознакування туристичних шляхів.

 

 

Туристи можуть бути спокійними: з такими дороговказами збитися з маршруту буде важко.

 

Фото – прес-служб «ГОРС» і ЛОДА

За джерелом:

http://loda.gov.ua/news?id=34628

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *