На Львівщині планують зробити ставку на оздоровчий туризм

На Львівщині планують зробити лікувально-оздоровчий туризм трендом 2019 року, створивши відповідні тури.

Як повідомив під час зустрічі з представниками туристичного порталу Zruchno.Travel  заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Роман Филипів, оздоровчі міста-курорти регіону (Моршин, Трускавець) з кожним роком стають дедалі популярнішими.

“Ті ресурси, природні багатства, якими володіють міста-курорти нашого регіону, не мають аналогів у всьому світі. Оздоровчий туризм в Моршині, Трускавці цікавий і нашим партнерам з-за кордону. Так, під час зустрічі з нашими партнерами з Азербайджану, крім іншого, порушувалося це питання. Ми обдумуємо зараз можливість створення лікувально-оздоровчих турів, в які входив би відпочинок на курортах Львівщини, а також відвідування курортів в сусідніх країнах”, – зазначив Филипів.

Заступник голови Львівської ОДА додав, що в останні роки ведеться активна робота з відновлення дорожньої інфраструктури в регіоні, а також збільшується пасажиропотік через Міжнародний аеропорт “Львів” ім. Данила Галицького.

“Пасажиропотік через аеропорт стає дедалі більшим. Так, за минулий рік Міжнародний аеропорт “Львів” обслужив понад мільйон пасажирів, в цьому році вже півтора мільйона. Думаю, до кінця року пасажиропотік становитиме 1 мільйон 700 тисяч”, – підкреслив він.

Довідково:

У царині туризму з ЛОДА активно співпрацює ЗШР Львівської ОО ТЧХУ «ГОРС».

 

 

В цьому році вони супроводжували учасників масового сходження на Говерлу й інші вершини Карпат, брали участь у навчанні першій допомозі слухачів у школі Лідерів, налагодили співпрацю з колективами гірських рятувальників у Польщі, Словаччині, Чехії. Заступник командира ЗШР Червоного Хреста Львівщини «ГОРС» Володимир Яворівський відзначив свій день народження у цьому році підйомом на найвищу гору Західної Європи – Монблан. Зараз зусилля червонохрестівців спрямовані на те, щоб успішно організувати у районі курорту Славське надійну безпеку для туристичних груп, які прибувають сюди, щоб прокладати у горах перші в цьому сезоні лижні траси.

Фото – Укрінформ та з архіву ЗШР ЛОО ТЧХУ «ГОРС»

За джерелом:

https://www.ukrinform.ua/rubric-tourism/2596082-lvivsina-zrobit-stavku-na-ozdorovcij-turizm.html

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *