На Львівщині кількість хворих на кір продовжує зростати

За останні два дні захворіло 50 осіб, більшість з них – діти.

Серед хворих на кір – 78% тих, хто не має щеплення або зробив його з порушенням календаря щеплень

Кір не хоче відступати з Львівщини. Кожного дня фіксують до 30 нових випадків захворювання на кір. За останні два дні, 2- 3 квітня, зафіксували 50 випадків захворювання на кір. І зростання захворюваності у нас протримається, як мінімум, до середини травня, сказав ZAXID.NET заступник директора львівського обласного лабораторного центру Олег Когут.

«Захворювання на кір на Львівщині наразі не іде на спад. Щодня маємо 20-30 випадків, а в окремі дні доходить й до 35. Хворіють і дорослі, і діти. Аналіз захворюваності показав, що серед хворих 78% не мали щеплення від кору або були щеплені з порушенням календаря щеплень. За нашими прогнозами, зростання захворюваності будемо фіксувати десь до середини травня», – сказав Олег Когут.

За вихідні (31 березня – 1 квітня) на Львівщині захворіло 26, 2 квітня – 20, а 3 квітня – 30 осіб. Найбільше хворих зафіксовано у Пустомитівському районі, Стрию і Червонограді.

За словами епідеміолога, від початку року й до 3 квітня на Львівщині по первинних діагнозах зареєстровано вже понад 1100 випадків захворювання на кір. Тож зупинити захворювання можна лише щепленням.

За даними МОЗ, за останній тиждень в Україні на кір захворіло майже 700 людей. Львівщина входить в п’ятірку областей, де фіксують найбільше хворих. Нагадуємо, що від початку року від ускладнень кору в Україні померло семеро осіб – п’ятеро дітей і двоє дорослих.

Фото  – з відкритих джерел в Інтернеті

За джерелом:

https://zaxid.net/na_lvivshhini_kilkist_hvorih_na_kir_prodovzhuye_zrostati_n1453340

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *