На Львівщині з’явиться ще понад 160 км ознакованих туристичних шляхів

11 липня у Львівській ОДА відбулось засідання Комісії з питань створення мережі шляхів активного туризму на території Львівщини.

Відтак, Комісія розглянула пропозиції щодо шляхів ознакування. У межах засідання затвердили 11 нових шляхів, загальна протяжність яких складає 162,5 кілометрів.

 

 

«Пропоновані пішохідні і велосипедні шляхи були опрацьовані експертною групою, яка працює над створенням мережі туристичних шляхів області. Зосередженою є увага на тих територіях, де сьогодні є активна туристична зацікавленість та де у районах передбачені кошти на співфінансування», – зазначила керівник управління туризму та курортів Львівської ОДА Наталія Табака.

Зокрема, це пішохідний шлях «Регіональний пішохідний № 13», протяжністю 15 км – Сколе (вокзал) – г. Парашка, пішохідний шлях № 505 «Росохацькі полонини», протяжністю 20 км – м. Турка-хр. Росохацькі полонини та інші.

Зазначимо, що сума коштів з обласного бюджету  складає 130 мільйонів гривень, з місцевих – 90 тис гривень, а також залучені кошти партнерів.

Із детальним списком шляхів ознакування можна ознайомися тут.

 

Довідково:

 

В ознакуванні туристичних шляхів в області беруть активну участь волонтери ЗШР Львівської ОО ТЧХУ «ГОРС».

 

 

Торік їхніми силами було ознаковано туристський маршрут в околицях смт Славсько на гору Ізольда.

Фото – прес-служби ЛОДА

За джерелом:

http://loda.gov.ua/news?id=37700

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *