На Львівщині для дітей з особливими потребами створять інклюзивно-ресурсні центри

Відповідно до постанови Кабміну в Львівській області створять інклюзивно-ресурсні центри для дітей з особливими потребами.

Станом на 2 квітня вже прийнято рішення рад про створення таких центрів у м. Львові, Бориславі, Дрогобичі, Самборі, а також у Бродівському, Буському, Городоцькому, Жидачівському, Жовківському, Камянка-Бузькому, Миколаївському, Пустомитівському, Радехівському, Самбірському, Сколівському, Стрийському, Яворівському та Турківському районах Львівщини.

Центри створять для забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, в тому числі у професійно-технічних навчальних закладах, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, надання психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводу.

Один інклюзивний центр утворюють не більше як  на 7 тис дітей, які проживають на території району, і не більше як 12 тис дітей, які проживають в місті(районі міста).

Фото – з відкритих джерел в Інтернеті

За джерелом:

http://loda.gov.ua/news?id=35216

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *