На Львівщині відбулося закриття Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Дружа»)

.

15 червня відбулося урочисте закриття ІІ етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Військово – патріотична гра проходила на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. 

 

 

За результатами змагань, переможцями цьогорічної гри став рій Рава-Руського професійного ліцею. Друге місце здобув рій м. Борислава, а третє – рій Миколаївського району.

«Ви всі є достойними представниками нашої української молоді. Незважаючи на спеку, Ви кожен день змагались і показували хороші результати. Я вважаю, що кожен із вас є переможцями, бо як співається у гімні української армії, – «хто борець, той здобуває світ». Бажаю Вам в надалі, не вертатися назад, не стояти, а йти вперед і боротися!», – зазначила директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Любомира Мандзій.

 

 

Загалом участь у грі взяло 360 учасників. Окрім учнів у кожному рої були також представники педагогічного персоналу, які супроводжували учасників та надавали методичну допомогу, а також майже 50 старшин, які відповідали за проведення гри.

 

 

У межах ІІ етапу «Джури – 2019» провели низку залікових змагань. Зокрема, «Перетягування линви», «Смуга перешкод», «Стрільба», «Рятівник», інтелектуальну гру-вікторину «Відун», «Пластун».

 

.

Також в межах заходу учасники спілкувалися із воїнами ООС та оглядали військову техніку.

Фото – прес-служба ЛОДА

За джерелом:

https://loda.gov.ua/news?id=45669

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *