На Львівщині відбувся Різдвяний благодійний концерт «Святковий вечір з роялем»

У Церкві Різдва Пресвятої Богородиці відбувся Різдвяний благодійний концерт «Святковий вечір з роялем» у виконанні Христини Михайличенко.

У програмі концерту лунали твори Бетховена, Шопена, Скорика, Рахманінова, Прокоф’єва. Усі зібрані кошти під час творчого вечора  підуть на благодійність.

“Вірю, що кошти, виручені під час  концерту, а головне – теплота сердець його учасників допоможуть  людям,  які у потребі. Адже творістю потрібно ділитись з іншими і робити добрі справи”,  – зазначила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Мирослава Туркало.

Довідково:

Родина Христини Михайличенко переїхала з Криму навесні 2014 року та мешкає зараз в м. Ірпіні на Київщині.  Юна піаністка навчається в Спеціалізованій музичній школі імені Лисенка, бере багато додаткових майстер-класів. Сьогодні її здобутки – це десятки перемог і лауреатство Перших премій, Гран-Прі Міжнародних музичних конкурсів (Україна, Бельгія, Нідерланди).

Христина  Михайличенко брала  участь в фестивалях “Musica Mundi” Бельгія в липні та “LvivMozArt” в серпні 2017 року.

Все вище перелічене чітко засвідчує, що як у Червоному Хресті постане питання про пошук обличчя Товариства, то одного з кандидатів уже можна включати у такий почесний список. І ним вповні може стати талановита піаністка Христина Михайличенко.

Фото – прес-служби ЛОДА

За джерелом:

http://loda.gov.ua/news?id=33291

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *