На Зльоті волонтерів ЗШР Червоного Хреста України у Києві 8 липня – останній день тренінгів

І в останній день Зльоту у волонтерів було чимало роботи: знайомство з новітніми інструкціями, робота на муляжах, обмін адресами з новими друзями, загальне селфі, отримання сертифікатів.

 

 

А яким смачним був для учасників Зльоту волонтерів ЗШР ТЧХУ прощальний обід.

 

 

Всі дні навчання були напруженими і цікавими. Але 7 липня було, напевно, найяскравішим і найдинамічнішим: організатори сумістили час практичних навчань і симуляцію. Волонтери Червоний Хрест України та Белорусское Общество Красного Креста (БОКК) / The Belarus Red Cross Society відпрацювали пошуково-рятувальні роботи при завалі, теракті у ТРЦ та при нічному падінні літака на поле.

 

 

Грим, димова машина, вибухи, крики постраждалих – все було схоже на реальні картини надзвичайних ситуацій. Ще більше знань і навичок для забезпечення безпеки в Україні!

 

 

Прощаючись, колеги з Білорусі залишили у Facebook такий запис (збережено мову оригіналу):

«С 6 по 8 июля команда специалистов Белорусского Красного Креста участвует в учениях по реагированию на ЧС, организованных Красным Крестом Украины.

Волонтеры и сотрудники Украинского и Белорусского Красного Креста отрабатывают проведение поисково-спасательных работ при завалах, терактах в ТРЦ и при ночном падении самолета в поле. Грим, дымовая машина, взрывы, крики пострадавших… — условия максимально приближенные к реальным!

Ждем украинских коллег на нашей Международной школе по реагированию на ЧС, которая откроется уже 25 июля под Борисовом».

 

Участь у навчаннях взяло й керівництво Національного комітету Товариства Червоного Хреста України на чолі з генеральним директором Лілією Білоус, головою представництва Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця в Україні Горхмаз Гусейновим, представником Міжнародного Комітету Червоного Хреста, делегатом Данського Червоного Хреста в Україні Антуаном Тер’є.

 

 

Загальна кількість залучених представників загонів швидкого реагування склала близько 100 осіб. В навчаннях брала участь й команда зі Львова у складі 4 осіб. Це – представники ЗШР ЛОО ТЧХУ «ГОРС». Подія відбулася за підтримки Міжнародного Комітету Червоного Хреста.

 

Фото – учасників Зльоту волонтерів ЗШР ТЧХУ

Прес-служба Львівської ОО ТЧХУ

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *