Науковці порахували всіх людей на планеті: цифра на 11.07.2018

Порівняно з минулим роком населення планети Земля збільшилося на 83 мільйони жителів і становить понад 7,6 мільярда людей.

Про це повідомляє DW з посиланням на німецький фонд «Населення Землі» (DSW).

«Нині на планеті живуть 7 мільярдів 635 мільйонів людей. Це на 83 мільйони більше, ніж роком раніше. Особливо приріст помітний у Африці», – йдеться у повідомленні.

За його даними, кожні 10 секунд у світі народжується 26 дітей. Приріст населення особливо помітний у країнах Африки, відзначають експерти фонду. До 2050 року чисельність населення на континенті збільшиться з 1,3 мільярда до 2,5 мільярда людей.

Однією з причин зростання кількості населення фахівці DSW називають високу кількість випадків небажаної вагітності. За словами голови фонду Ренати Бер, у половини жінок у країнах на південь від Сахари більше дітей, ніж вони хочуть. Це обумовлено недостатнім рівнем освіти і браком контрацептивів, вважає Бер.

«Якби всі могли вільно вирішувати, коли і скільки дітей вони хочуть мати, і чи хочуть взагалі, ситуація для людей в бідних країнах покращилася б, а щорічний приріст чисельності населення у світі скоротився б приблизно на чверть», – заявила Бер.

У свою чергу, населення Євросоюзу станом на 1 січня 2018 року зросло до 512,6 мільйона осіб, зазначає статистичне відомство ЄС Eurostat у Люксембурзі. За минулий рік в ЄС на 5,3 мільйона смертей припало 5,1 мільйона новонароджених, а приріст  1,1 мільйона осіб чоловік обумовлений міграцією, пояснюють фахівці.

Найбільш населеною країною Євросоюзу є Німеччина, в якій проживає 82,9 мільйона осіб. Далі йдуть Франція (67,2 мільйона) і Великобританія (66,2 мільйона).

Кількість людей, які мешкають у містах, до 2030 року збільшиться на один мільярд і становитиме 5,2 мільярда осіб або 60% населення планети, стверджують у Федеральному статистичному відомстві з посиланням на дані ООН. На даний час у світі є 548 міст-мільйонників, кількість жителів 33 із них перевищує 10 мільйонів людей, зазначають експерти.

За даними ООН, найбільшим містом світу є столиця Японії Токіо, в я кій проживає 37 мільйонів осіб. В індійській столиці Нью-Делі живуть 29 мільйонів, а в китайському Шанхаї – 26 мільйонів осіб.

В ООН вважають, що до 2030 року кількість міст-мільйонників зросте до 703, серед яких у 43 мешкатимуть понад 10 мільйонів жителів. Індійська столиця стане найбільш населеним містом Землі, оскільки в ній житимуть на 10 мільйонів осіб більше, вважають експерти.

Дані опубліковані напередодні Всесвітнього дня народонаселення, який відзначається 11 липня.

Фото – з відкритих джерел в Інтернеті

За джерелом:

https://dyvys.info/2018/07/10/plyus-83-miljony-za-rik-porahuvaly-kilkist-lyudej-na-zemli/

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *