Напрями діяльності Червоного Хреста: прес-конференція керівництва ТЧХУ (ВІДЕО)

Сьогодні, 8 лютого, в Укрінформі відбулася прес-конференція керівництва ТЧХУ на тему «Допомога тим, хто цього потребує: напрямки діяльності Червоного Хреста».

 У прес – конференції взяли участь:

Микола Поліщук – в.о. президента Товариства Червоного Хреста України, професор; 

Лілія Білоус – генеральний директор Національного комітету Товариства Червоного Хреста України; 

Максим Доценко – перший заступник генерального директора Національного комітету Товариства Червоного Хреста України;

Тарас Логгінов – керівник відділу попередження і реагування на надзвичайні ситуації, координатор загонів швидкого реагування Товариства Червоного Хреста України;

Горхмаз Гусейнов – голова представництва Міжнародної Федерації Товариства Червоного Хреста і Червоного Півмісяця в Україні.

Марія Єрьоменко менеджер з комунікацій Товариства Червоного Хреста України

 

Під час прес-конференції керівництво Товариства представило основні здобутки за 2018 рік та поділилося планами на 2019 рік щодо таких пріоритетних напрямків діяльності.

За період 2014-2018 років Товариство Червоного Хреста України надало гуманітарну підтримку вразливим верствам населення на понад 1 мільярд гривень.

 

 

Про це під час прес-конференції в Укрінформі розповів в.о. президента Товариства Червоного Хреста України Микола Поліщук. “В період 2014 – 2018 років Товариство надало гуманітарну підтримку постраждалим від збройного конфлікту на сході України та іншим вразливим верствам населення на понад мільярд гривень, в тому числі – медичним закладам на суму 109 млн грн”, – зазначив він.

Надається допомога постраждалим і переміщеним особам із зони збройного конфлікту на сході України та Криму. Також Товариство продовжує допомагати вразливим категоріям населення.

 

 

У свою чергу генеральний директор Національного комітету Товариства Червоного Хреста України Лілія Білоус окреслила основні напрямки надання гуманітарної допомоги.

“Окрім співпраці з медичними установами і передачі гуманітарної допомоги до медичних установ, також це і робота безпосередньо у співпраці з Люксембурзьким Червоним Хрестом в Донецькій області, де йде відновлення медичних установ, це гуманітарна допомога від предметів першої необхідності для першочергових потреб (продуктові набори, гігієнічні набори), це текстильні вироби для зігрівання”, – зазначила вона.

Гендиректор Національного комітету ТЧХУ також повідомила, що додатково Товариство займається організацією надання допомоги шляхом залучення волонтерів, а також реагування на наслідки різних надзвичайних ситуацій.

 

 

Крім того, в ході прес-конференції представники Товариства Червоного Хреста назвали основні пріоритетні напрямки діяльності на 2019-2021 рік: попередження та реагування на надзвичайні ситуації, загони швидкого реагування, розвиток волонтерського руху, мобільні медичні бригади, навчання навичкам надання першої допомоги, психо-соціальна підтримка, патронажна служба, а також підтримка домогосподарств.

Докладніше дивись у відео репортажі, знятому журналістами Укрінформу:

 

 

Фото – Укрінформу

За джерелом:

https://redcross.org.ua/2019/02/%d0%bd%d0%b0%d0%bf%d1%80%d1%8f%d0%bc%d0%b8-%d0%b4%d1%96%d1%8f%d0%bb%d1%8c%d0%bd%d0%be%d1%81%d1%82%d1%96-%d1%87%d0%b5%d1%80%d0%b2%d0%be%d0%bd%d0%be%d0%b3%d0%be-%d1%85%d1%80%d0%b5%d1%81%d1%82%d0%b0/

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *