Напередодні Всесвітнього дня першої допомоги ЛОО ТЧХУ провела майстер – клас для школярів та студентів медичного коледжу

Сьогодні, 7 вересня, біля входу у Львівську міську раду, на пл. Ринок, у Львові провели майстер-клас для школярів 9−10 класів та для студентів медичного коледжу Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького.

 

 

Мета благодійної акції – навчити надавати першу допомогу потерпілим у дорожньо-транспортних пригодах. Червоний Хрест сприяє поширенню цих знань серед населення. Медико-соціальний центр ЛОО ТЧХУ у Львові, який розташований на вул. Богдана Лепкого, 5, влаштовує курси для тих, хто бажає навчитися першої медичної допомоги або освіжити свої знання. До цього спонукає і сумна статистика ДТП на Львівщині за минулий місяць: їх, за повідомленням Патрульної поліції Львова, трапилося 898. Унаслідок аварій травмувалися 248 осіб, а загинули – 24.

 

 

Симуляція ДТП була розроблена на основі аналізу найбільш типових травм, яких зазнають, переважно, велосипедисти.

 

 

Благодійна акція до Всесвітнього дня першої допомоги викликала також інтерес й у мешканців і гостей міста.

 

 

Провела навчання Львівська обласна організація Товариства Червоного Хреста України, за сприяння Львівської міської ради.

 

 

Після завершення майстер-класу дуже приємно промчати по центру Львова  на трамваї бажань.

 

 

Журналісти порталу Varta 1 зняли відео сюжет, який пропонуємо вашій увазі:

 

 

Фото – автора

Ірина Апостолюк,

голова Личаківської РО м. Львова ТЧХУ

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *