Навчання з надання медичної допомоги пацієнтам з політравмою проведуть у Львові

7 грудня о 12:00 у Львівській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги (вул. Миколайчука, 9) лікарі лікарень інтенсивного лікування Львівської області проходитимуть навчання з надання медичної допомоги пацієнтам з політравмою.

Це буде найбільш видовищна симуляція. Актори, жертви уявної аварії, виглядають так, ніби і справді потрапили в аварію або іншу критичну ситуацію із масовими жертвами, наприклад, вибух, пожежа, тощо.

Кожен має свою роль — хтось поранений, хтось без свідомості, хтось є родичем загиблого або постраждалого. Як це інколи буває в приймальному відділенні невідкладної допомоги, родичі мають панічні атаки, істерики, а пацієнти перебувають у шоковому стані.

Імітація екстреної ситуації потрібна для того, щоб лікарі-учасники курсу змогли перевірити, наскільки добре вони засвоїли увесь матеріал та готові працювати за умов масових надходжень.

Громадська організація «Захист Патріотів» за підтримки департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА 2-7 грудня проводить у Львові шестиденний курс «Підтримка життя під час травми».

Це є український аналог американського курсу ATLS (American Trauma Life Support). Мета курсу: навчити лікарів різних спеціальностей злагоджено та професійно діяти, коли у відділення доставляють пацієнта з травмою (політравмою).

Для участі ЗМІ просимо акредитуватися за телефоном:

 +38–982–98-75-52

Валерія Діденко.

Фото – ілюстративне

За джерелом:

https://loda.gov.ua/article/art5de77c78be582

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *