Мінсоцполітики виключило 79 організацій зі списку отримувачів гуманітарної допомоги

У рамках боротьби зі “схемами на гуманітарці”, міністерство соціальної політики України виключило 79 організацій зі списку отримувачів гумдопомоги.

Про це міністерство повідомило на своїй сторінці у Facebook, передає УНН.

“Мінсоцполітики продовжує боротьбу зі “схемами на гуманітарці” і виключило 79 організацій зі списку отримувачів гумдопомоги”, – йдеться у повідомленні.

Так, заступник міністра соціальної політики Олег Коваль, підписав наказ, яким Мінсоцполітики виключило з Єдиного реєстру отримувачів гуманітарної допомоги 79 організацій.

“Гуманітарна допомога – це вантажі, які українці повинні отримувати безкоштовно. Загалом в Україні в Єдиному державному реєстрі до сьогоднішнього дня було 1416 організацій-отримувачів гуманітарної допомоги. Ми будемо ретельно слідкувати за їхньою діяльністю у правовому полі під час надання вантажам статусу “гуманітарної допомоги”. Тому що час “схем на гуманітарці” пройшов”, – зазначили у міністерстві.

Як раніше повідомлялося в УНН, Мінсоцполітики починає боротьбу зі “схемами на гуманітарці”.

Фото – з відкритих джерел

За джерелом:

https://www.unn.com.ua/uk/news/1845733-minsotspolitiki-viklyuchilo-79-organizatsiy-zi-spisku-otrimuvachiv-gumanitarnoyi-dopomogi

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *