Міжнародний день туризму на Львівщині відзначили сходженням на гору Парашка

Вчора, 30 вересня, в межах відзначення Міжнародного дня туризму відбулось сходження на гору Парашка.

 

 

В одноденному пішому поході на підкорення найвищої вершини Сколівських Бескидів, що організувало управління туризму та курортів Львівської ОДА, взяли участь 120 осіб – активні мешканці Львівщини та Волині.

 

 

Туристичний супровід забезпечував професійний гід, учасник команди ”KarpatyTravel” – Тарас Бандрівський. Вже традиційно забезпечення безпеки учасникам здійснювала “Гірська оперативно-рятувальна служба” Червоного Хреста Львівщини. А після повернення з гори Парашка смачним частуванням учасників пригощали Національний природний парк “Сколівські Бескиди” та Сколівська райдержадміністрація.

 

 

У поході також взяла участь команда сильних і відважних “On 3 wheels – Фонд здійснення мрій”, яка реалізувала, здавалось, нереальну мрію хворого на ДЦП Володимира Кулика, якому вдалося здійснити сходження на гору завдяки візку-“джульєтка”.

“Такими акціями ми хочемо ще більше популяризувати активний та здоровий відпочинок на природних територіях Львівщини, а також привернути увагу до можливості активних подорожей осіб з інвалідністю”, – зазначила Наталя Табака, начальник Управління туризму та курортів Львівської ОДА.

 

 

Про наступні заходи та ініціативи Управління туризму та курортів Львівської ОДА ви можете дізнатися на офіційній сторінці у соцмережі Facebook.

Окрім того, збір коштів на придбання візка-джульєтки триває. Просимо долучатися:
Найменування організації – ГО ОН3ВIЛС ГО
Код отримувача: 41523023
Код банку (МФО): 325321
Назва банку: ЗАХIДНЕ ГРУ АТ КБ “ПРИВАТБАНК” Рахунок отримувача: 26007053713319
Або переказати на картку Приватбанк: 5169 3305 1184 0628 (Картка ключ підвязана до рахунку ГО ОН3ВIЛС)
Призначення платежу: на джульєтку

Фото – прес-служби ЛОДА

За джерелом:

http://loda.gov.ua/news?id=39767

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *