Міжнародний день проти нетерпимості, дискримінації та насильства, заснованого на музичній перевазі, способі життя і дрес – кодіМіжнародний день проти нетерпимості, дискримінації та насильства, заснованого на музичній перевазі, способі життя та дрес-коді, відмічають кожен рік 24 серпня.

Цей пам’ятний день започаткувала Сильвія Ланкастер після того, як 24 серпня 2007 року у Россендейлі в Англії була на смерть побита її дочка Софі разом із хлопцем лише за те, що вона належала до субкультури «готів» та виглядала не як усі.

Прагнучи достукатися до сердець молоді, Сильвія створила Фонд Софі Ланкастер, який працював у школах із молоддю та проводив навчання серед дорослих щодо злочинів на тлі нетерпимості та насильства по відношенню до прихильників нестандартних музичних стилів та способу життя. Метою фонду є донесення до людей, що всі є рівними та до всіх потрібно ставитися з повагою та гідністю, незалежно від того, як людина вдягається, виглядає та яку музику слухає.
Відзначити день можна, переглядаючи своє ставлення до людей, чий спосіб життя відрізняється від усталених норм, до тих, хто по-іншому вдягається та слухає іншу музику.

Фото – з відкритих джерел
За джерелом:
https://daytoday.com.ua/podiya/mizhnarodnyy-den-proty-neterpymosti-dyskryminatsii-ta-nasylstva-zasnovanoho-na-muzychniy-perevazi-sposobi-zhyttia-i-dres-kodi/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *