Мостиська РО ТЧХУ, що на Львівщині, відзначила Всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

Мостиська РО ТЧХУ, що на Львівщині, у числі тих, хто відзначив Всесвітній день боротьби з цукровим діабетом благодійною акцією.

Червоний Хрест провів чергову зустріч в приміщенні бібліотеки с. Хоросниця ( Мостиська ОТГ )  з учасниками медичного всеобучу. Так, наприклад, 14 листопада тут провели бесіду ” Цукровому діабету- НІ!”

 

 

Учасники бесіди у Всесвітній День Діабету дізналися, що символом боротьби з цією недугою вибрано блакитне коло на білому фоні. Цей символ поєднує рівновагу і спільну роботу в команді та створений на основі добре відомого символу Ін і Ян. Відзначається в день народження Ф. Бантінга, канадського фізіолога, який відкрив спільно з професором Д. Маклеодом гормон інсулін.

 

 

Бесіду провів на запрошення Черпвоного Хреста завідуючий ФАПом п. Богдан Біганський. На закінчення бесіди він нагадав слухачам, що той хто хоче бути здоровим, мусить бути – фізично активним, займатися спортом, дотримуватись здорового способу харчування: їсти фрукти, овочі, зменшити споживання цукру та насичених жирів.

 

 

Крім того, треба утримуватися від шкідливих звичок, досягти здорової ваги для тіла і підтримувати себе у формі. «Ваше здоров’я – у ваших руках, і в правильних думках, які ви втілюватимете в життя !” – Завершив розмову зав. ФАПом п. Богдан Біганський.

Фото – Мостиської РО ТЧХУ

За джерелом:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=503867333345278&set=pcb.503867800011898&type=3&theater

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *