Мостиська РО ТЧХУ провела захід у рамках програми Червоного Хреста з ПСП

Ввідний курс волонтера та короткий екскурс в особливості надання психосоціальної підтримки у громаді проведено у музеї «Мостищина».

15 серпня у приміщенні історико-краєзнавчого музею “Мостищина” Відділу ОКТМС відбулася зустріч регіональних фахівців проекту “Сприяння захисту, добробуту та соціальної згуртованості вразливих груп населенння в Україні” із працівниками Відділу ОКТМС, а також ввідний курс волонтера та короткий екскурс в особливості надання психосоціальної підтримки у громаді.

 

 

В ході заходу також говорили про кризові події та стрес, особливості стресових реакцій та способи підтримки людей, які переживають стрес.

 

 

Крім того ознайомились із основними видами діяльності, які реалізуються у межах психосоціальної підтримки, та обговорили можливості долучення Мостиської територіальної громади до реалізації діяльності, спрямованої на надання психосоціальної підтримки та обмінювалися цікавими ідеями на майбутнє під час неформального спілкування.

 

 

Зустріч організували Голова Мостиської районної організації Товариства Червного Хреста України Оксана Рабій, та волонтер Ірина Мартин. Цінно, що до організації заходу долучилися керівники Відділу ОКТМС – Валентина Чернега та Зиновій Богутський.

 

Психосоціальній підтримці в Мостиській громаді – бути!

 

Фото – Мостиської РО ТЧХУ

Джерело:

https://www.facebook.com/341049139902157/photos/pcb.372494180090986/372493573424380/?type=3&theater

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *