МОЗ закликає українських чоловіків відвідати уролога

В Україні триває місячник боротьби з раком простати.

За даними МОЗ, у країні спостерігається тенденція до збільшення нових випадків захворювання на рак простати серед чоловічого населення.

За даними Національного Канцер Реєстру, показники смертності від раку простати в Україні – це 41 випадок на 100 тисяч населення. У світі цей показник становить 18,7 на 100 тисяч.

Така статистика передусім пов’язана з тим, що чоловіки досить рідко звертаються до фахівця – у нас відсутня культура профілактичних оглядів у уролога. Тож в МОЗ закликають чоловіків відвідати уролога.

Крім того, слід знати симптоми раку простати.

До найпоширеніших симптомів раку передміхурової залози належать:

– Різні розлади та порушення сечовипускання: слабкий або перерваний потік сечі, часте або прискорене сечовипускання (переважно вночі), важко почати сечовипускання, неповне спорожнення сечового міхура, біль або печіння під час сечовипускання.

– Кров в сечі або спермі.

– Біль в спини, стегні або тазу, яка не зникає.

– Болісна еякуляція.

При виявлені одного чи декількох перелічених вище симптомів потрібно негайно проконсультуватися із лікарем. Важливо пам’ятати, що усі ці симптоми не завжди є проявами раку передміхурової залози, а можуть бути пов’язані й з іншими серйозними захворюваннями.

Фото – з відкритих джерел в Інтернеті

За джерелом:

http://dobryjlikar.com/news/201711/5483-moz-zaklykaye-ukrayinskyh-cholovikiv-vidvidaty-urologa

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *