МКЧХ – у пошуку вирішення проблем, що виникають під час розшуку зниклих безвісти осіб

«Пошук зниклих безвісти осіб та підтримка їхніх сімей у контексті збройного конфлікту і перехідного правосуддя», – тема відкритої лекції.

Яка ситуація зі зниклими особами в Україні, яка роль Міжнародного Комітету Червоного Хреста у пошуку зниклих безвісти осіб та які інструменти міжнародного гуманітарного права можна застосувати у пошуку цих осіб?

Відповіді на ці запитання можна буде одержати 15 лютого у Школі права Українського Католицького Університету, де відбудеться відкрита лекція Маріани Чакон Лозано, заступника координатора відділу захисту місії Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні.

Відкрита лекція Маріани Чакон Лозано «Пошук зниклих безвісти осіб та підтримка їхніх сімей у контексті збройного кофлікту і перехідного правосуддя» відбудеться у рамках проекту Школи права УКУ «Перехідне правосуддя та примирення в Україні».

 

 

Охочих взяти участь запрошують 15 лютого о 16:00 год. у приміщення Філософсько-богословського факультету УКУ (м. Львів, вул. Хуторівка, 35а, конференц-зал).

Участь безкоштовна за умови попередньої рєеєстрації за посиланням.

«За підрахунками Міжнародного Комітету Червного Хреста щонайменше 1500 осіб зниклих безвісти в результаті розгортання збройного конфлікту на Сході України. Міжнародний Комітет Червоного Хреста вживає низку заходів щодо пошуку зниклих безвісти осіб в Україні, але в контексті потреб сімей зниклих осіб, їх потреби знати долю і місцезнаходження рідних, потреб економічного, психологічного, правового характеру вони є недостатніми», – зазначає Маріана Чакон Лозано.

Під час лекції експерт розгляне інструменти міжнародного гуманітарного права у пошуку зниклих безвісти осіб, ситуацію зі зниклими особами в Україні та роль Міжнародного Комітету Червоного Хреста у пошуку зниклих безвісти осіб.

Мова лекції – англійська. Організатори забезпечать синхронний переклад.

 

Довідково:

 

 

Лектор Маріана Чакон Лозано – заступник координатора відділу захисту місії Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні.

Впродовж 2015 – 2017 рр. працювала правовим радником делегації Міжнародного Комітету Червного Хреста в Іраку.

В 2011 – 2015 рр. – співробітник регіональної делегації Міжнародного Комітету Червного Хреста у Перу, Болівії та Еквадорі.

В 2008 – 2011 рр. – науковий співробітник Інституту демократії та прав людини католицького університету в Перу.

Отримала диплом магістра права у католицькому університеті в Перу.

Фото – Ірини Апостолюк та прес-служби УКУ

За джерелом:

http://ukrainepravo.com/events/else/poshuk-zniklikh-bezvisti-osib-ta-pidtrimka-ikhnikh-simey-u-konteksti-zbroynogo-kofliktu-i-perekhidno/

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *