МКЧХ відкриє у Львові 7 грудня фотовиставку «Невідомість. Сім’ї зниклих безвісти з обох сторін конфлікту»

У Львові 7 грудня 2017 року на площі Ринок Міжнародний Комітет Червоного Хреста (МКЧХ) представить фотовиставку «Невідомість. Сім’ї зниклих безвісти з обох сторін конфлікту», присвячену зниклим людям та їхнім сім’ям з обох сторін лінії зіткнення на сході України.

Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

«Сотні родин досі нічого не знають про долю своїх близьких, що зникли на сході України. Невідомість – це тяжке випробування, яке означає життя між надією та відчаєм. Зникнення рідної людини часто призводить до емоційної та соціальної ізоляції, а також до економічних і юридичних труднощів. І хоча їхні страждання іноді лишаються непоміченими, сім’ї зниклих безвісти – це також жертви збройного конфлікту.

Зворушливі фотографії Брендана Гоффмана продемонструють весь тягар «неоднозначної втрати», ізоляції та безутішного горя, якого зазнали сім’ї зниклих безвісти людей. Сім’ї мають право знати, що сталося з їхніми рідними», – зазначили організатори виставки.

Виставку світлин можна буде побачити у Львові до 25 грудня 2017 року.

Довідка

Міжнародний Комітет Червоного Хреста (МКЧХ) є неупередженою, нейтральною та незалежною організацією, цілі й завдання якої мають виключно гуманітарний характер і полягають у тому, щоб захищати життя і гідність людей, що постраждали через збройні конфлікти та інші ситуації насильства, і надавати їм допомогу. Поширюючи та зміцнюючи гуманітарне право й універсальні гуманітарні принципи, МКЧХ докладає усіх зусиль для того, щоб запобігти стражданням людей. МКЧХ заснований у 1863 р., стоїть біля витоків Женевських конвенцій та Міжнародного руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця. МКЧХ керує діяльністю Руху щодо надання міжнародної гуманітарної допомоги в ситуаціях збройних конфліктів та інших ситуаціях насильства, а також координує її. Близько 500 наших співробітників працюють в офісах у Києві, Слов’янську, Сєвєродонецьку, Маріуполі, Донецьку, Луганську та Одесі.

Більше інформації за посиланнями:

www.ua.icrc.org

www.twitter.com/ICRC_ua

www.facebook.com/ICRCUA

Фото ілюстративне – з відкритих джерел в Інтернеті

За джерелом:

http://city-adm.lviv.ua/news/society/social-sphere/244280-mizhnarodnyi-komitet-chervonoho-khresta-vidkryvaie-u-lvovi-fotovystavku-nevidomist-simi-znyklykh-bezvisty-z-obokh-storin-konfliktu

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *