Мешканець Львівщини – переможець загальноукраїнського пісенного талант-шоу

Михайло Панчишин – житель міста Рудки Самбірського району Львівської області став переможцем  популярного талант-шоу «Х-Фактор». Юнак отримав 1 млн грн, студійний запис кліпу першої пісні та ротацію на радіостанції.

«Дуже приємно, що саме талановита молодь Львівщини, яка не боїться труднощів, самостійно вибирає собі дорогу, продовжує йти нею і перемагає у конкурсах такого масштабу, які дуже важливі для свого самоствердження і життєвого настрою» – зазначила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації Мирослава Туркало.

Зазначимо, що Михайло Панчишин народився у м. Рудки, навчався у Рудківській гімназії, яку закінчив у 2015 році. Згодом навчався у Львівському професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу за професією кухар-кондитер.

Михайло здобув перемогу без музичної освіти, музика – це хобі юнака.

Довідково:

У голосах, які глядачі подавали за Михайла Панчишина під час голосування на конкурсі, багато було тих, що дали червонорхрестівці. В першу чергу – з Львівщини. І ми раді за успіх земляка і бажаємо йому нових здобутків і перемог!

Фото – з відкритих джерел в Інтернеті

За джерелом:

http://loda.gov.ua/news?id=33101

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *