«Мандруй на Пікуй» – на Львівщині розпочалось благодійне сходження на найвищу вершину області

Сьогодні, 12 серпня, мандрівники з різних куточків області, представники Львівської ОДА, команда проекту «On 3 wheels» розпочали сходження на найвищу вершину Львівщини – гору Пікуй.

 

 

Понад три сотні учасників спробують свої сили під час сходження задля благодійної мети – придбання спеціального візка «жульєтки» із електропідсилювачем, за допомогою якого люди з церебральним паралічем матимуть змогу подорожувати горами.

 

 

Наймолодшому учаснику сходженню, який разом із батьками підкорюватиме вершину, 9 місяців.

 

 

Серед мандрівників – Ірина Трач, яка цьогоріч вперше піднімається на гірську вершину із допомогою «жульєтки», яка наразі є єдиною в Україні. Завдяки сьогоднішньому сходженню організатори сподіваються придбати ще одну, щоб дати можливість більшій кількості людей з інвалідністю реалізувати свої мрії.

 

 

Для усіх тих, хто не мав змоги здійснити сходження, але готовий допомогти здійснити мрію осіб з інвалідністю, організатори наголошують, що збір коштів на придбання «джульєтки» триває. Детальніше тут. 

Мандрівка стартувала від села Верхнє Гусне та триватиме увесь день.

Захід відбувається у межах відзначення Міжнародного дня альпінізму на Львівщині, який припав на робочий день 8 серпня.

Організатори заходу – Управління туризму та курортів ЛОДА спільно з Управлінням фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації за підтримки проекту «On 3 wheels» («На трьох колесах»).

Додамо, що торік проект  «On 3 wheels» організував 12 походів в гори для людей з інвалідністю, з них – 5 за допомогою «жульєтки».

Довідково:

 

 

Чергують під час сходження на гору Пікуй волонтери ЗШР Червоного Хреста Львівщини «ГОРС» на чолі з командиром загону Михайлом Яворівським.

 

У цю групу рятувальників входять ті волонтери, котрі досконало освоїли надання першої допомоги у горах на недавніх навчаннях у Словаччині та на острові Король під Києвом, а також під час сходження на найвищу гору Західної Європи – Монблан.

 Фото – прес-служби ЛОДА та ЗШР  Червоного Хреста Львівщини “ГОРС”

За джерелом: 

http://loda.gov.ua/news?id=38404

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *