Літню школу ТЧХУ з першої допомоги вперше провели на Одещині

На Одещині у період з 5 до 11 серпня працювала Літня школа з першої допомоги, у якій взяли участь 30 найкращих інструкторів та тренерів з усієї країни.

 

Тренування проходили в Затоці під Одесою. Тут учасники Літньої школи обмінювались досвідом та підвищували свою майстерність у навчанні населення першій допомозі.

 

 

Профінансували проведення Літньої школи Товариство Червоного Хреста України  та Міжнародна  Федерація Червоного Хреста і Червоного Півмісяця  при сприянні і підтримці Департамент освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації в особі директора Александр Лончак (Лончак Олександр) та начальника відділу молодіжної політики позашкільної освіти та виховної роботи Анастасия Сычева (Anastasia Sycheva).

 

 

З Львівської області в Літній школі взяла участь тренер Червоного Хреста з першої допомоги Ірина Валько.  Разом з іншими її учасниками, 9 серпня п.р. Ірина Миколаївна взяла участь у навчаннях з першої допомоги, які пройшли під девізом «Знання – можуть врятувати людське життя», для вчителів шкіл, працівників культури та дитячих садків з чотирьох районів Одещини, а саме: з міст Роздільна та Овідіополь, а також із сіл Маяки і Базарьянка Татарбунарського району.

 

 

У той день пройшли навчання 48 осіб, котрим видадуть сертифікати міжнародного зразка про проходження 6-ти годинного тренінгу з надання першої допомоги. Ці сертифікати визнані в 191 країнах світу.

 

 

Як ми неодноразово відзначали, знання з першої допомоги вкрай необхідні для людей, які тісно працюють з населенням.

 

 

У разі виникнення екстреної ситуації, яка загрожує життю людини, вони зможуть професійно надати першу допомогу потерпілому, а якщо потрібно – вкликати швидку допомогу. Як правило, кожна хвилина зволікання – це ціна людського життя.

(Репортаж з відкриття Літньої школи Червоного Хреста з першої допомоги на Одещині див. – http://lviv-redcross.at.ua/blog/2019-08-05-17048).

Фото – учасників Літньої школи

Прес-служба Львівської ОО ТЧХУ

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *