Львівському відділенню “Охматдит” передали обладнання в межах програми, що реалізується Урядом Японії в Україні

Львівській обласній дитячій лікарні «Охматдит» 23 жовтня передали каталог обладнання в межах Програми безпеки людини «Кусаноне», що реалізується Урядом Японії в Україні.

 

Фінансову допомогу у розмірі 77 тисяч доларів скерували на модернізацію медичного обладнання. Під час передачі обладнання Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні Такаші Кураі оглянув лікарню та поспілкувався із лікарями.

 

 

«Дуже приємно, що обладнання уже в лікарні та правильно використовується. Протягом багатьох років ми підтримуємо різні проекти в різних галузях, однак забезпечення лікарень одне з пріоритетних. Ми продовжимо роботу в цьому напрямі, адже найважливіше – це люди та їх здоров’я», – наголосив Посол.

 

 

На важливості превентивної роботи в галузі охорони здоров’я наголосив заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

 

 

«Та співпраця, яка є між державами, дозволяє втілювати в життя різні соціальні та культурні проекти. Медицина в Україні важлива та непроста ділянка роботи. Зараз найважливіше не лікувати людей від хвороби, а запобігти їй. Таку можливість львівські лікарі можуть мати лише за наявності сучасного медичного обладнання. Україна славиться талановитими лікарями, а отримане сьогодні обладнання допомагатиме рятувати життя українців. Ви демонструєте приклад того, як Японія сприяє розвитку інших країн. Сподіваюсь на втілення спільних проектів в різних галузях і надалі», – зазначив Іван Собко.

 

 

У співпраці із Асоціацією «Єврорегіон Карпати – Україна» «Охматдиту» передали напівавтоматичний біохімічний аналізатор у комплекті із термостатом на 18 пробірок, гематологічний аналізатор крові, автоматичний аналізатор газів та електролітів крові та чотири монітори пацієнта.

«Такі поважні гості – хороший знак для нашої лікарні, ми докладаємо великих зусиль, аби допомагати маленьким пацієнтам, а ваша допомога просто неоціненна. Обладнання активно використовується та допомагає в роботі нашим медикам. У нас великі плани з розвитку лікарні, лабораторії та операційні мають відповідати європейським нормам. Ми цінуємо надану допомогу, вона допоможе врятувати на одне життя», – розповіла в.о. директора Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «Охматдит» Олександра Бурда.

 

 

Починаючи із 2002 року, в Україні в межах програми «Кусаноне» реалізовано майже 140 проектів на суму понад 9 млн доларів. Проекти реалізовували у галузях охорони здоров’я, освіти, соціального добробуту. Грант є частиною Офіційної Допомоги Розвитку Японії Україні.

 

 

З початку встановлення дипломатичних відносин у 1992 році Японія надала Україні допомогу на загальну суму понад 3 млрд доларів.

Фото – прес-служби ЛОДА

За джерелом:

https://loda.gov.ua/news?id=48010

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *