Львівський інститут медсестринства і лабораторної медицини – флагман української медичної освіти

Львівський інститут медсестринства і лабораторної медицини – переможець україно-швейцарського проекту «Розвиток медичної освіти в Україні».

Цей медичний навчальний заклад вперше став переможцем україно-швейцарського проекту “Розвиток медичної освіти в Україні”.

За підтримки проекту у наступні кроки планують: відкриття та оснащення симуляційного центру, впровадження інноваційних технологій, у тому числі системи е-навчання, організацію тренінгів для викладачів, посилення академічної доброчесності, розбудову дослідницьких спроможностей Інституту.

“Цей проект відкриває нові можливості для розвитку медичної освіти та впровадження найкращих практик у навчанні завдяки міжнародній співпраці”, – зазначила директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірина Микичак.

Проект “Розвиток медичної освіти” фінансується Швейцарською агенцією з розвитку та співробітництва та впроваджується Швейцарським інститутом тропічного та громадського здоров’я.

Зазначимо, основними партнерами проекту є МОЗ України, Інститут медсестринських наук (м.Базель,Швейцарія), Маастрихтський університет (Нідерланди) та Школа охорони здоров’я Національного університету “Києво-Могилянська академія”.

Фото – з відкритих джерел в Інтернеті

За джерелом:

https://loda.gov.ua/news?id=41800

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *