Львівський обласний спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення відзначив 20-ліття

Сьогодні, 23 лютого, Львівський обласний спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення відзначив своє 20-ліття. Диспансер надає амбулаторно-поліклінічну, консультативно – діагностичну допомогу населенню постраждалому внаслідок аварії на ЧАЕС.

 

Із ювілеєм працівників закладу привітала заступник голови Львівської ОДА Оксана Стоколос-Ворончук.

«Хочу привітати вас із дорогою, яку ви вже пройшли, дорогою в 20-ть років. Дякую вам за те, що ви своєю працею рятували і продовжуєте допомагати тим людям, які у 1986 році ціною власного життя та здоров’я проявивши героїзм врятували мільйони життів», – зазначила Оксана Стоколос- Ворончук.

 

 

Львівський обласний спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення працює з лютого 1998 року.

 

 

«Перше завдання, яке я поставив перед собою і перед медичним персоналом, що це мають бути медики високої медичної кваліфікації, а також з теплою душею і добрим серцем. Адже я знав, що люди, які потерпіли від аварії на ЧАЕС, потребують особливого підходу. І сьогодні медичний заклад, на мою думку, є найкращим по медичному обслуговуванню чорнобильців», – розповів перший лікар диспансеру Петро Яковлєв.

 

 

Нагадаємо, в диспансері працює поліклінічне відділення, ведеться амбулаторний прийом за 16-ма лікарськими спеціальностями, кабінет УЗД, ендоскопічний кабінет, кабінети функціональної діагностики, клініко – біохімічна лабораторія, маніпуляцій ний кабінет, кабінети фізичної реабілітації та фізіотерапії, відділення медичної статистики та ведення Національного реєстру.

 

 

Учасником урочистого засідання була Ірина Сенюта, завідувач кафедри медичного права ФПДО ЛНМУ ім. Данила Галицького, президент ВГО «Фундація медичного права і біоетики України», голова комітету в Комітеті медичного і фармацевтичного права та біоетики Національної асоціації адвокатів України, член президії Личаківської РО м. Львова ТЧХУ.

 

 

До цих регалій слід додати членство в Опікунській раді Львівського обласного спеціалізованого диспансеру радіаційного захисту населення, що і підкреслено у Подяці, яка Ірині Ярославівні була вручена сьогодні з нагоди славного ювілею.

 

 

Про цю новину Ірина Ярославівна повідомила на своїй сторінці у соцмерехі у Facebook:

 

 

«Сьогодні своє 20-річчя з дня створення святкує КЗ ЛОР ‚Львівський обласний спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення‘, у якому я маю честь і приємність бути членом Опікунської ради!
Колектив самовідданих фахівців, які щоденно своєю жертовною працею допомагають людям бути здоровими, дарують тепло, добро і надію тим, хто постраждав від Чорнобильської трагедії, рятуючи кожного з нас!
Мудрий і світлий керівник – головний лікар Тетяна Пошивак (Tetyana Poshyvak), дружня команда однодумців – колектив закладу є запорукою зцілення пацієнтів і процвітання диспансеру!
Теплі вітальні слова, приємні спогади, цікава концертна програма доповнили святкову атмосферу заходу!
З роси та води Вам, з Богом у крокуванні нелегким шляхом служіння Людині та збереження цінностей життя і здоров’я!»

 

 

На диспансерному обліку знаходиться 6 955 постраждалих. Цей медичний заклад дуже потрібний пацієнтам, котрі у ньому поправляють своє здоров”я.

 

Фото – Ірини Сенюти та прес-служби ЛОДА

За джерелами:

http://loda.gov.ua/news?id=34263

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=594399890911014&set=pcb.594401947577475&type=3

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *