Львівський обласний клінічний діагностичний центр відзначив День медичного працівника

У День медика – нагорода кращим.

19 червня у Львівському обласному клінічному діагностичному центрі відзначили День медичного працівника, який з об’єктивних причин не випадало провести у третю неділю червня, як гласить Указ Президента.

Вітальне слово проголосив і вручив Подяки кращим працівникам Роман Михайлович Пукаляк, головний лікар медичного закладу. Нагороди були від Львівської обласної ради, ЛОДА, ЛМР та ін. організацій.

В урочистостях взяла участь також і член правління Львівської ОО ТЧХУ, голова Личаківської РО м. Львова ТЧХУ Ірина Апостолюк. За дорученням президії Львівської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Ірина Федорівна вручила з нагоди Дня медика і 100 – річчя ТЧХУ Подяку Товариства Львівщини – головному лікареві ЛОКДЦ Роману Михайловичу Пукалюку. У вітальному слові вона сказала, що знає Романа Михайловича з тих пір як він ще був студентом Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького і проходив у Червоному Хресті виробничу практику.

Тому сьогодні їй дуже приємно вручати цю нагороду п. Роману, як зрілому і заслуженому у медичному світі керівнику: «За активну участь у гуманній діяльності, пропаганді ідей доброти і милосердя, вагомий внесок у розвиток руху милосердя, активну і плідну співпрацю з обласною організацією Товариства Червоного Хреста України та з нагоди 100-річчя Червоного Хреста України».

Роман Михайлович у слові – відповіді сказав, що у цій Подяці є внесок кожного з 90 членів первинної організації Червоного Хреста, яка діє з початку заснування їх медичного закладу, а це у жовтні виповниться вже цілих 30 років, і за цей час вона завоювала добру славу на ниві милосердя.

Словом, День медичного працівника пройшов у Львівському обласному клінічному діагностичному центрі на високому рівні і з надією на ще тіснішу співпрацю з Червоним Хрестом у майбутньому.

Фото – Зоряни Сорочинської

Прес – служба Львівської обласної організації  ТЧХУ

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *