Львівський міський дитячий еколого-натуралістичний центр «Довкілля» – підростаючому поколінню

Львівський міський дитячий еколого-натуралістичний центр «Довкілля» турбується про підростаюче покоління, дбає про їх екологічну грамотність, любов до флори і фауни, тому вже зараз складає тематичні плани для школярів на наступний рік.

 

 

Про віщуна бабака Мишка зі Львова починають говорити у лютому, тому що він віщує прихід весни. Нині ж він веде спокійний спосіб життя і шукає місце, де можна спокійно заснути на всю зиму.

 

 

Сьогодні учні Львівського навчально-виховного компексу школи-садка «Провесінь»  після уроків разом з класним керівником Катериною Степанівною Личак та головою Личаківської РО м. Львова ТЧХУ Іриною Апостолюк побували у бабака Мишка в гостях, у його розкішному міні-зоопарку Львівського міського дитячого еколого-натуралістичний центру «Довкілля».

 

 

Тут було дуже цікаво. Куди не кинь оком, всюди звірі, птахи, плазуни. Всього і не перелічити.

 

 

Діти охоче фотографували тварин, бабака Мишка, і розпитували про їх життя в екскурсовода.

 

 

Одному з юних натуралістів зі школи-садка “Провесінь” сподобалися, наприклад, птахи у вольєрах, якими він просто не міг налюбуватися.

 

 

Екскурсію дітям провела керівник гуртка «Юні фелінологи» Тетяна Сергіївна Шаповалова.

 

 

Заступник директора з навчально – виховної роботи Ігор Іванович Хім’як, заввідділом біології та організаційно-масової роботи центру та керівник одного з гуртків Зоряна Степанівна Слівінська обговорили план заходів з класним керівником  К.С.Личак на наступний рік щодо лекторію та екскурсій у еколого – натуралістичний Центр «Дозвілля».

 

У цей план співпраці між школою і Центром «Довкілля» було внесено також і пункти від Червоного Хреста, а саме: навчання першій допомозі.

 

Фото – Ірини Апостолюк та Віталія Мартина, учня 5-го класу ЛНВК школи-садка «Провесінь»

Прес-служба Личаківської РО м. Львова ТЧХУ

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *