Львівська ОО ТЧХУ формує групу підтримки для демобілізованих воїнів, що служили на сході України

Страстна П’ятниця, яка випала на 26 квітня, стала початком формування групи підтримки в рамках програми ПСП у ЛОО ТЧХУ.

Не минуло і трьох днів, як у Західному міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України відбулась робоча зустріч полковника міліції Івана Ляховича з координатором програми Червоного Хреста з психосоціальної підтримки у Львівській області Уляною Стельмах, як сьогодні маємо уже перший позитивний результат: розпочато формування групи підтримки для реабілітації воїнів, що пройшли горнило збройного конфлікту на сході України.

 

 

Як ми уже повідомляли, в ході зустрічі між сторонам24 квітня були розглянуті шляхи співпраці у царині психосоціальних заходів щодо реабілітації звільнених у запас учасників збройного конфлікту на сході України, котрі зараз працевлаштовані в управлінні. Одним з таких шляхів стало формування групи підтримки для демобілізованих воїнів.

 

 

Сьогодні відбулося перше заняття у спортзалі Інтерспорту у рамках програми з ПСП. У тренуваннях на тренажерах взяли участь 10 демобілізованих бійців.

 

 

«Це слушна підмога від Червоного Хреста для нас, фронтовиків», – сказав Ігор Собівчак, старший групи.

 

 

До цього додамо: тренування у спортзалах Інтерспорту – платні. Одна година тренувань коштує 50 грн. Для десятьох осіб – 500 грн. Ці кошти виділив Червоний Хрест Данії. Саме він є спонсором програми з ПСП, яка вже другий рік діє в Україні і отримала добрі відгуки від її учасників.

 

 

Через півроку ЛОО ТЧХУ повинен сам вишукати кошти, щоб самостійно фінансувати цю вкрай потрібну програму, яка призначена для психосоціальної підтримки найбільш вразливих верств нашого населення.

Фото – Львівської ОО ТЧХУ

Прес-служба Львівської ОО ТЧХУ

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *