Львівська ОО ТЧХУ – учасник інформаційної кампанії Червоного Хреста з протидії коронавірусу

Львівська обласна організація ТЧХУ об’єднує зусилля всіх небайдужих до чужої біди, в даному разі долучено до інформаційної кампанії Червоного Хреста велику мережу аптек.

В цей нелегкий для суспільства час, пов’язаний з оголошеним карантином, Львівська обласна організація ТЧХУ з допомогою волонтерів Червоного Хреста та штатних працівників Товариства, тренерів та інструкторів з першої невідкладної допомоги розповсюджує санітарно-гігієнічні знання серед населення з протистояння інфекційній хворобі СОVІD-19.

Одержані від НК ТЧХУ та  МКЧХ друковані матеріали, як ніколи, потрібні людям, щоб знати і вміти берегти себе і не піддатись цьому підступному вірусу.

Доєдналась до розповсюдження цих знань організація, з якою співпрацює обласне Товариство вже давним-давно, а саме:  фірма “Медфарм”, яку очолює Ігор Павлиш.

Для розповсюдження серед всіх аптек цієї мережі агітматеріалів, ЛОО ТЧХУ передала для них плакати з інформацією, яка буде доступна для всіх відвідувачів цих закладів.

Сьогодні, 8 квітня, передані інформативні матеріали експедитору “Медфарм”, який доставив ліки для підопічних хворих Червоного Хреста в медико-соціальний центр ЛОО ТЧХУ.

Тренер з першої допомоги Ірина Валько вибрала та передала найбільш актуальні плакати, які будуть корисні для відвідувачів аптеки.

Як будемо знати, як уберегтися від цієї недуги, – будемо здорові!

Фото – з відкритих джерел

Прес-служба ЛОО ТЧХУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *