Львівська ОО ТЧХУ – учасник заходів з протидії коронавірусу

Катерина Крикля, тренер Червоного Хреста з психосоціальної підтримки ділиться своїми враженнями про те, як у Львівській ОО ТЧХУ розпочався сьогодні робочий тиждень.

Є такі дні, коли відбувається стільки всього, що не встигаю писати, але мушу, бо все не втримається в голові.


Сьогодні волонтери та співробітники Товариства Червоного Хреста України у м. Львів:
– чергували на гарячій лінії Соціальних служб. 14 волонтерських годин. І це тільки частинка, бо є ще працівники соціальних служб та благодійного фонду, з якими працюємо разом. Сьогодні, зусиллями небайдужих людей, запрацювала багатоканальна лінія, і відтепер всі оператори гарячої лінії можуть працювати з дому, що дасть можливість суттєво зменшити навантаження на кожну людину та подбати про її безпеку. Всі вихідні ми інтерв’ювали, складали графіки, писали рекомендації, вчилися і готувалися. І я вдячна надзвичайним людям, які були і є поряд.


– також доставляли продуктові набори для самотніх старших підопічних медико-соціального центру, спільними зусиллями медсестер і волонтерів ЗШР ГОРС;


-продовжували інформаційну кампанію щодо профілактики Covid-19. Головою Шевченківської РО м.Львова були передані інформаційні матеріали до Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, Управління поліції охорони у Львівській області, Управління внутрішніх вправ; волонтери розповсюджували інформаційні плакати у торгівельних мережах міста.


Завтра новий день і нові виклики.
А сьогодні – величезне дякую Ярина Юричко, Victoria Zubyk, Mikhail Novosad, Наталія Обозненко (Nataliya Oboznenko Kiral), Dana Yakovenko, Наталия Семочко- Присташ, Ніна Добренька, Mihail Yavorivsky і ще багато людей, кого я не можу тегнути, і хто зараз поряд в одній справі.
Спасибі, що ви є!

Зі сторінки К.Криклі у соцмережі Фейсбук

Оригінал за посиланням – https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1269134689950724&set=pcb.1269139106616949&type=3&theater

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *