Львівська ОО ТЧХУ – співпрацює з організацією «Пласт»

Львівська ОО ТЧХУ співпрацює з організацією «Пласт» з важливих питань, таких як: вивчення правил першої допомоги і розшук безвісти зниклих.  

Неодноразово члени Львівської організації “Пласт” мали  бажання освоїти навички вміння надавати першу допомогу. Це надзвичайно відповідальні, дисципліновані  і зібрані молоді люди. Тому їх бажання Львівська обласна організація ТЧХУ,  – освоїти програму навчання, – сприймає радо.

Інструктор з першої допомоги Львівськокї ОО ТЧХУ Уляна Стельмах успішно провела тренінг з ПД в навчальному класі соціального центру Червоного Хреста Львівщини для членів куренів: числа 84 ім. Марії Приймаченко, куреня числа 5 ім. Р. Купчинського, куреня числа 111 ім. Романа Мстиславовича, куреня числа 36 ім.Анни Ярославни .

 

 

Староста групи, членкиня куреня числа 84 ім. Марії Приймаченко – Юля Гординська, після моєї бесіди з паластунами про основні напрямки роботи Червоного Хреста з розшуку, вони надзвичайно відповідально віднеслись до пропозиції передавати одержану інформацію далі і розповсюджувати друковані інформаційний матеріали з питань розшуку серед своїх однодумців, в навчальних закладах, де вони навчаються, та серед громадськості.

Юнаки і дівчата з “Пласту” дякують Львівській ОО ТЧХУ за одержані знання з першої допомоги, а ми дякуємо їм за готовність робити добро, за співчуття та наміри допомогти  нашим краян, які з різних причин можуть опинитись в біді і їм потрібна допомога для відновлення родинних зв’язків.

Після успішного підбиття підсумків тренінгу та практичних відпрацювань на манекенах, пластуни одержали сертифікати, які підтвердили їх знання.

Вітаємо!

Фото – автора

Ніна Добренька,

директор МСЦ ЛОО ТЧХУ

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *