Львівська ОО ТЧХУ проводить «круглий стіл» з партнерськими організаціями 14 березня п.р.

Звертаємося до представників громадських організацій: підтримайте ініціативу Львівської обласної організації у напрямку надання психосоціальної підтримки та соціальної згуртованості для людей, котрі опинилися в складних життєвих обставинах (демобілізовані та внутрішньо переміщені особи, діти – сироти та багатодітні сім`ї) і зголосіться, будь ласка, для участі у «Круглому столі».

Передбачається участь у заході представників державних служб, неурядових та громадських організацій, наукових закладів та міжнародних партнерів, які опікуються ВПО у питаннях психосоціальної підтримки та соціальної згуртованості, а також особами з незахищених верств населення в Україні.

«Круглий стіл» відбудеться 14 березня 2019 року з 11.00 до 12.00 год. в приміщенні Львівської обласної організації Товариства Червоного Хреста України за адресою:

м. Львів, вул. Широка, 81 а.

Метою даної зустрічі є залучення потенційних партнерських організацій для налагодження подальшої співпраці та об’єднання зусиль в напрямку інтеграції вразливих груп населення в місцеву спільноту.

Просимо потенційних учасників підтвердити свою участь у «Круглому столі».

Конт. тел.: (067) 272-35-45, або за електронною адресою: ulyan.stelmah@gmail.com

Фото – з відкритих джерел в Інтернеті

Прес-служба  ЛОО ТЧХУ

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *